Fabryka Mebli SPIN powstała w 1993 roku, jako rodzinna spółka braci Romana i Jerzego Łaźnych. W 2002 roku fabryka została przeniesiona z Gniezna do pobliskiego Mnichowa, do nowo wybudowanych hal. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych, oraz realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie wykończenia wnętrz. Wysoko wyspecjalizowana załoga z wydzielonym Działem Innowacyjno-Wdrożeniowym pozwala na szybkie opracowywanie i wdrażanie nowych projektów. Firma posiada wieloletnie doświadczenie logistyczne niezbędne do realizowania terminowych dostaw w oparciu o własne środki transportu. Produkcja i logistyka są wspierane przez zintegrowane zarządzanie za pomocą systemu informatycznego. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 180 osób. Obecnie firma jest w trakcie uruchamiania kolejnej linii produkcyjnej w nowo powstałej hali, planowane jest również zatrudnienie kolejnych pracowników.

W 2004 roku Fabryka Mebli SPIN została laureatem nagrody Gazele Biznesu. Klientami Fabryki Mebli SPIN są sklepy meblowe, oraz duże sieci handlowe specjalizujące się w sprzedaży mebli. Udział w licznych targach branżowych pozwala na bieżąco śledzić i analizować aktualne trendy wśród konsumentów. Ponad 20-letnia obecność na rynkach eksportowych owocuje licznymi doświadczeniami i sukcesami biznesowymi.

Misja i cele

Celem Fabryki Mebli SPIN jest osiągnięcie doskonałości procesów biznesowych, które będą potwierdzone wzrastającą satysfakcją klienta, a produkowane przez nas produkty będą pierwszym jego wyborem.
Wszyscy pracownicy są świadomi celów, zadań i odpowiedzialności w szeroko rozumianych obszarach jakości, ochrony środowiska i BHP.
Misją Fabryki Mebli SPIN jest nieustanne rozszerzanie portfolio produktów, tak aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Ciągłemu rozwojowi obecnej oferty towarzyszy nieprzerwany wzrost innowacyjności naszej firmy.

Rozwój firmy SPIN MEBLE poprzez promocję na rynkach międzynarodowych

Informujemy, że SPIN MEBLE S.C. realizuje projekt pn. „Rozwój firmy SPIN MEBLE poprzez promocję na rynkach międzynarodowych” w ramach działania 3.3.3. „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w 60%. 585 399.00 zł, kwota kosztów kwalifikowanych 541 000.00 zł, kwota dofinansowania 324 600.00 zł. Celem ogólnym projektu jest rozwój firmy poprzez eksport dzięki udziałowi w programie promocji branży meblarskiej i programach promocji o charakterze ogólnym. Projekt ukierunkowany jest na promowanie polskiej marki produktowej SPIN poprzez Markę Polskiej Gospodarki. Cel zostanie zrealizowany poprzez udział w targach i promocję panelu MPG, udział w misji i realizację działań fakultatywnych.

opis projektu

Beneficjent FABRYKA MEBLI SPIN ROMAN ŁAŹNY I JERZY ŁAŹNY SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt pn.

„Opracowanie innowacyjnej technologii w zakresie produkcji mebli tapicerowanych”

w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020, Działanie 1.2.

Cele projektu obejmują zmianę i usprawnienie dotychczasowych procesów związanych z cięciem pianki poliuretanowej, będącej materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli tapicerowanych, pakowaniem mebli tapicerowanych oraz montażem korpusów mebli tapicerowanych. Planowane efekty to zwiększenie średniomiesięcznej wydajności produkcji mebli tapicerowanych, zwiększenie produktywności, zwiększenie jakości oraz zagwarantowanie elastyczności produkcji.

Wartość projektu: 1 695 300,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 975 250,00 PLN

Projekt realizowany w okresie 01.05.2019 – 31.10.2020. Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać od Pana Romana Łaźnego, telefon: 607 174 875, e-mail: spin@spin.gniezno.pl

praca

Fabryka Mebli SPIN została wyróżniona m.in. tytułem Gepard Biznesu 2016,

Światowa Firma Worldwide Company 2017,

Gazele Biznesu

ulotka1 — JPEG low

Fabryka Mebli SPIN oferuje pracę zarówno dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową lub chcieliby się przekwalifikować. We współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy oferujemy:

 • Staże zawodowe, dla osób o różnym przekroju wiekowym (projekty do 30 roku życia lub do 50 roku życia)
 • Przygotowanie zawodowe, dla osób powyżej 50 roku życia
 • Projekt junior, dla niepełnosprawnych osób do 30 roku życia

Przyjmujemy uczniów Ponadgimnazjalnych Szkół Zawodowych w ramach praktycznej nauki zawodu, w zawodach:

 • Tapicer
 • Stolarz
 • Szwaczka

Ponadto we współpracy z Wielkopolskim Uniwersytetem Oświaty Pozaszkolnej Sp. z o.o. oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Gnieźnie dwa razy do roku organizujemy kurs przyuczający w zawodach:

 • Szwaczka
 • Tapicer

Warto także zapoznać się z naszą ofertą skierowaną dla osób poszukujących pracy, bądź chcących się przekwalifikować. Nigdy nie jest za późno, żeby zdobyć dobry zawód!

Ponadto zatrudnimy:

 • kierowców z kat. C, E (transport międzynarodowy)
 • monterów stelaży
 • pakowaczy

Gwarantujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Kandydatów zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem naszej strony internetowej, używając przycisku „Aplikuj”, lub mailem na adres: kadry@spin.gniezno.pl
Jeśli chcieliby Państwo złożyć podanie osobiście, zapraszamy codziennie z kompletem dokumentów, w godzinach 7:00 – 15:00 do siedziby firmy:

Mnichowo 31, 62-200 Gniezno
Tel: +48 61 428 45 31
Tel: +48 61 428 45 32

Na zgłoszeniach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”


Aplkiuj
Galeria